Кошик 0

Замовлення, Оплата, Доставка


Замовлення - здійснюється через сайт, або можна написати в VIBER,TELEGRAM, WHATSAPP(вкажіть модель або скріншот з сайту), зверніть увагу на наявність запчастин. Для підтвердження замовлення - МИ НЕ ТЕЛЕФОНУЄМО(якщо відсутня необхідна кількість, інші терміни відправки, ньюанси по запчастині, неповна інформація при замовленні і т.п - звязуємося через мессенджери)

Замовлення відсутніх на складі позицій - будьте готові на передплату, якщо це якийсь "ексклюзив", у випадку вашої відмови він нам на складі не потрібен.

Замовлення позицій відсутніх в навності НЕ ВПЕВНЕНІ, НЕ ЗНАЙШЛИ? - присилайте максимум фото через будь-який канал зв'язку(в наш час це не важко), отримаєте пораду, рекомендацію, техн.схему, можливих постачальників.


Оплата

*     Б/Г тільки від 1000-3000грн.(на ринку достатня конкуренція і кількість пропозицій щоб було так як вам потрібно)

**   Оплата на карту, по узгодженню через месенджери.

***  Післяплата, відправляємо без передплати, це Ваше рішення, це Ваші гроші.


Доставка

Відправка - замовлення оформлене до 17-18.00 поїде Новою Поштою в той же день(на сьогодні є виключення про які інформуємо через мессенджери), без необхідності - ми не телефонуємо, ми не уточнюємо, ми не узгоджуємо. 

Інший перевізник - немає проблем, краще всього вказати це в доповненні при замовленні, або написати в VIBER, TELEGRAM, WHATSAPP